בית » PaaS-פלטפורמה כשירות, אבטחת מידע בענן, מחשוב ענן, ענן Amazon, ענן Google Apps, פרסומים מעניינים נוספים

כמה עולה לארגון שלך אובדן של מידע?

פורסם על ידי בתאריך 9 במאי 2012 – 02:58אין תגובות

בשנת 2011 , אירועי אובדן מידע עלו לארגונים כ- 5,500,000$  לכל אירוע, בעלויות ישירות ועקיפות!

חברת CDW, ספקית מובילה של פתרונות מחשוב לסביבה העסקית, ערכה בעזרת מכון Ponemon מחקר אשר נערך לרוחב סוגים שונים של תעשיות, וכן בארגונים גדולים ועסקים קטנים ובינוניים,הראה כי החשש מפני אירועים של אובן מידע הינו מבוסס ואמיתי. על פי המחקר, אחד מכל 4 ארגונים חווה אירועים משמעותיים של אובדן מידע במהלך השנתיים שקדמו לביצוע המחקר. ארגונים רבים דווחו כי פריצות מבחוץ סיכנו את המידע העובר ברשתות התקשורת הפנים ארגוניות שלהם, כולל תעבורת דואר אלקטרוני ומידע רגיש.

לאירועים של אובדן ידע יש מחיר: כ- 194$ לרשומת מידע שאבדה. כריסטיאן הולווי, סגן נשיא ב- CDW צוטט במחקר כאומר: 

הנזק הנגרם כתוצאה מאירוע של אובדן מידע הוא אמיתי לגמרי. בשורה התחתונה ובאובדן של מוניטין. זו אינה צריכה להיות הפתעה שמומחי מערכות מידע מתייחסים לאובדן מידע כסיכון העסקי הגדול ביותר בשנה זו. ככל שיכולת העבודה מרחוק הולכת וגדלה, ואיתה גם הגישה הסלולארית, החשיבות במניעת אובדן מידע הולכת וגדלה, וכך גם המורכבות

המחקר של CDW מצביע על כך שכמות האנשים אשר ניגשים לרשתות עסקיות גדל ב- 41% במהחלך השנתיים האחרונות.  עוד טוען המחקר כי מדיניות אבטחת מידע שאינה תואמת, גרמה להעצמת האתגרים: בעוד מרבית הארגונים מתירים לעובדיהם לגשת אל הרשת העסקית תוך שימוש במכשירים ניידים פרטיים, מדיניות אבטחת המידע החלה על עובדים אלו הייתה בדר"כ נחותה מזו אשר הוחלה על מכשירים ניידים השייכים לארגון עצמו.

המחקר מסכם בכך שפתרונות למניעת אובדן מידע עוזרים להגן נתונים עסקיים ואישיים. הצורך במניעה של אובדן המידע הוא הכרח בסיסי. ארגונים המשתמשים בשכבות של הגנה על המידע שלהם, מודעים יותר לאיומי אבטחת המידע, רגישים פחות להתקפות, ויודעים טוב יותר כיצד לנהגו במקרה שהם מותקפים.

קישור למחקר כאן.

חברת high-T מציעה פתרונות מתקדמים להגנה על המידע העסקי והארגוני. שימוש בטכנולוגיות המיישמות מחשוב ענן, יחד עם טכנולוגיות של אבטחת הזדהות, מורידים באופן מהותי את רמת הסיכון לו חשוף המידע הארגוני, ומקטינים את העלויות הכרוכות בהערכות לכך.
פנו אלינו עוד היום כדי לקבל הצעה יחודית להגנה על המידע העסקי שלכם מפני אובדן. לחצו כאן

 

תגיות: ,