בית » SaaS - תוכנה כשירות, ענן Google Apps, ענן המלצות

המלצה על מוצר: Spanning Stats for Google Drive

פורסם על ידי בתאריך 26 ביולי 2012 – 19:47אין תגובות

כונן האכסון תופס תפקיד מרכזי בקרב משתמשי מערכת Google Apps for Business. המוצר הנסקר במאמר זה, מספק מידע סטטיסטי לגבי אופן השימוש בכונן האכסון, הן ברמה האישית והן ברמה הארגונית. Spanning Stats for Google Drive הוא כלי עבודה הכרחי בארגז הכלים של מנהל מערכת המידע בארגון.

במהלך שנת 2012 עבר כונן האכסון של Google Apps for Business סדרה של שיפורים מהותיים. שינוי שם המוצר מ- Google Docs ל- Google Drive סימן תחילת של סדרת שינויים אשר הפכו את המוצר מאפליקציית ניהול מסמכים לכלי חזק ומתוחכם לניהול קבצים ומידע. כונן האכסון מאפשר כעת שמירה של קבצים מכל סוג וגודל. תוכנם של סוגי קבצים רבים ניתן להצגה גם ללא שימוש בתוכנה ייעודית, שיתוף קבצים הפך לכלי פשוט ביותר ובו-זמנית מתוחכם ומאובטח, והמוצר מאפשר כעת למפתחים עצמאיים לפתח ולהציע למשתמשים מוצריפ אפליקטיבים משלימים הפועלים במסגרת הכונן עצמו. כך ניתן, לדוגמה, לשלוח ולקבל פקסים ישירות בכונן האכסון, לחתום על מסמכים בצורה מאובטחת ומקובלת משפטית ועוד ועוד. גם בתחום נפחי האכסון חל שיפור משמעותי עם 5GB נפח אכסון אישי לכל משתמש במערכת, ויכולת הרחבה של עד 16TB!

השיפור העצום אשר מוצר זה קיבל, הוביל לכך שיותר ויותר ארגונים ומשתמשים רואים בו ככלי אכסון טבעי למסמכים, קבצי וידאו ומוסיקה, ועוד. שיתוף קבצים בתוך הארגון ומחוץ לו הפכו למשימה טבעית למשתמשים, ונוצר צורך אמיתי למנהל המערכת לדעת מה קורה עם המידע הארגוני שלו.

מתן היכולת למנהל המערכת להבין את מנהגי השימוש בכונני האכסון בארגון, מספק לו מידע חשוב ומאפשר לו להערך בהתאם לצרכי הארגון. עם הרחבת השימוש במוצר כונן האכסון, עולות אצל מנהל המערכת שאלות לגיטימיות: איזה סוג קבצים המשתמשים שלי מאכסנים בעיקר? מה היא כמות הקבצים המשותפים עם  משתמשים אחרים בארגון ומחוץ לו? באילו שעות מתבצעת עיקר העבודה בכונני האכסון הארגוניים? כמה פעילות באמת מתבצעת בכונני האכסון בארגון?

על כל השאלות הללו, וגם על נוספות, עונה המוצר Spanning Stats for Google Drive. כלי זה פועל בתוך סביבת הענן הארגונית. התקנתו אינה דורשת הפצה כלשהי אצל המשתמשים, והיא אורכת מספר דקות בלבד ללא קשר למספר המשתמשים בארגון. עלות המוצר: חינם!

לאחר התקנת המוצר בחשבון הארגוני, מתבצעת סריקה של כונני האכסון בארגון. סריקה זו אינה דורשת התערבות המשתמשים והיא אינה מפריעה לעבודתם. בסיום הריקה, המידע זמין למנהל המערכת. בהתאם להחלטתו של המנהל, ניתן לאפשר גם לכל משתמש לצפות בסטטיסטיקות השימוש האישיות שלו בלבד.

 

איזה מידע מספק הכלי?

 

התפלגות שימוש בסוגי קבצים

 

התפלגות נפחי אכסון לפי סוגי קבצים

 

שכיחות יצירה קבצים חדשים בצירי זמן שונים

 

עשרת הקבצים הגדולים ביותר בכונן

 

המוצר מספק מידע רב נוסף, המאפשר למנהל המערכת להערך בהתאם למאפייני השימוש של משתמשי הארגון. ניתן לאמר כי Spannig Stats for Google Drive הוא כלי חובה בארגז הכלים של כל מנהל מערכת Google Apps for Business.

מנהלי מערכות Google Apps: צרו קשר עם חברת high-T, ואנו נתקין עבורכם את Spanning Stats for Google Drive ללא כל עלות!
תגיות: , , ,