בית » SaaS - תוכנה כשירות, מחשוב ענן, ענן Google Apps

עולים לשידור חי עם שירות HangOut של Google +

פורסם על ידי בתאריך 17 במאי 2012 – 12:10אין תגובות

משתמשי +Google יכולים מעתה לשדר את עצמם בשידור חי באינטרנט דרך ה Hangout.

מעתה Google מאפשרת למשתמשי הרשת החברתית Google+ לשדר את עצמם בחי דרך שירות Hangout. השירות מאפשר למשתמש לדבר בפני קהל רב של משתמשי רשת דרך חיבור אינטרנט לערוץ ה Youtube של העסק או לאתר שלו.

במהלך השידור, משתמשים יכולים לבדוק בתוך ה HangOut שלהם כמה אנשים צופים איתם באותו הזמן. בסיום השידור, Google תעלה הקלטה של השידור בערוץ ה YouTube וב Google+.

Google מסרה כי ההשקה תקרה בהדרגה במהלך שבועות אחדים, בשל תהליך ההשקה העצום של מיליוני תחנות בשידור חי בעת ובעונה אחת ביניהם תכניות חדשות כגון סי בי אס הבוקר, התכניות של קונאן אובראיין ועוד.

לאחרונה ה HangOut עבר מתיחת פנים בכדי להתחרות עם ענקי הרשת החברתית פייסבוק.    Google הוסיפה פרמטרים הנותנים יותר הזדמנויות בכדי להתקשר אחד על אחד, לרבות רשימה מעודכנת משותפים למעגלים שלך וגישה למשתתפים נוספים.

בנוסף נעשה שיתוף פעולה בין Google+ ו YouTube בכך שאפשר למשתמשים ב YouTube להציג את פרופיל שלהם מ Google+ לצד עדכונים חברתיים מ FaceBook ומ Twitter. המאפיינים החדשים מיועדים לקדם את הפרופיל האישי ועסקי של המשתמשים ב YouTube. אחרי הכל, מדובר על שיתוף בווידאו שיכול למשוך יותר אנשים לצפות בקטעי הווידאו של המשתמשים ובכך לקדם את עסקיהם או רעיונותיהם.

לחץ כאן בכדי לצפות בסרטון הסבר.

תגיות: , ,