בית » SaaS - תוכנה כשירות, ענן Google Apps

מנוע סקריפטים כערך מוסף ל- Google Apps

פורסם על ידי בתאריך 28 ביוני 2012 – 12:40אין תגובות

סקריפט הינו קוד המאפשר אוטומציה של פעולות אפליקטיביות. מנוע הסקריפטים המובנה ב- Google Apps מייצר ערך מוסף גבוה בכך שמאפשר למשתמש להרחיב בצורה מהותית את יכולות המערכת ולתפור פתרונות לפי צרכיו העסקיים.

כאשר העסק שלכם עובד עם Google Apps, אתם מרוויחים מערכת חזקה, מאובטחת וזמינה תמיד התומכת בפעילות העסקית שלכם. Google Apps מורכבת מסט של כ- 60 אפליקציות המכסות אספקטים שונים בהתנהלות העסקית, אך בנוסף לאלו, המערכת מאפשרת לכם לכתוב סקריפטים ספציפים לצרכים שלכם, העושים שימוש בכל יכולות המערכת, ובכך לאפשר לכם להתאים אותה למשימות ספציפיות לפעילות העסקית שלכם.

מנוע הסקריפטים של Google Apps אינו מוגבל לעבודה בענן ומאפשר לכם לגשת אל נתונים הנמצאים  אצל ספקי שירות אחרים או אפילו בשרתים הנמצאים אצלכם בחדר מחשב. יכולות אלו מאפשרות לבצע אינטגרציות עסקיות חזקות ולהפוך נתונים לידע עסקי אמיתי.

כמקובל במערכת Google Apps, השימוש בה דורש דפדפן בלבד. אין צורך להתקין סביבות פיתוח נרחבות וכבדות, להקצות חומרה ייעודית או לרכוש נפחי אחסון. הכל זמין בענן Google ונגיש דרך הדפדפןן!

שפת הקוד בה עושה שימוש מנוע הסקריפטים של Google Apps היא JavaScript. זו היא שפה מקובלת, עם סטנדרטים גבוהים מאוד של מתודות כתיבה והרצה. המשמעות היא שכל איש פיתוח המכיר שפה זו, ירגיש בנוח ובבית בסביבת הפיתוח של Google Apps. ההשלכות של סביבת פיתוח מוכרת הפועלת במודל מחשוב ענן הן יכולת מהירה להקמה של סביבת פיתוח ותחילת עבודה.

דוגמאות לסקריפטים המרחיבים את יכולות המערכת:

  • שילוב נתונים מבסיסי המידע הארגוניים בתוך מערכת Google Apps.
  • שליחה של הודעת דוא"ל לרשימות תפוצה נרחבות.
  • תזכורות דוא"ל.
  • בניית תהליכי ניהול לפרוייקטים.
  • שיבוץ עובדים במשמרות ויצירת סידור עבודה.
  • בניית מסדי נתונים, עדכון ואחזור מידע מתוכם.
  • עוד ועוד, כיד הדמיון והצורך.

מנוע הסקריפטים של Google Apps הוא מנוע המאפשר להרחיב את יכולות המערכת ולתפור פתרונות ספציפים לצרכי העסק שלכם. המנוע הוא חלק מהמערכת וזמין לכם תמיד. הקמת סביבת פיתוח אינה דורשת הוצאה כספית מיוחדת או הקצאה של תקציבים נרחבים, ואינה דורשת הערכות טכנולוגית. הכל זמין בדפדפן והכל אפשרי לביצוע.

תכונות אלו הופכות את מנוע הסקריפטים של Google Apps לערך מוסף גדול מאוד.

מומחי הענן של high-T ישמחו להציג בפניכם את יכולות מנוע הסקריפטים ולבחון יחד אתכם כיצד תוכלו גם אתם לרתום יכולות אלו לטובת העסק שלכם.

לקביעת פגישה בלתי מחייבת לחצו כאן .

תגיות: , , ,