בית » SaaS - תוכנה כשירות, סלולארי, ענן Google Apps

מהר יותר ופשוט יותר: אפליקציית החיפוש של גוגל עבור iPhone

פורסם על ידי בתאריך 23 במאי 2012 – 23:38אין תגובות

החל מהיום, משתמשי iPhone המשתמשים באפליקציית החיפוש של גוגל, יראו עיצוב מחודש, המחזיר תוצאות חיפוש באופן מהיר יותר ואף יותר מכך.

חיפושי תמונה במסך מלא ומרשים, וכן דרך פשוטה, קלה ואחידה לגישה אל כל אפליקציות Google Apps.

מסך החיפוש הראשי

 

כאשר אתם בתנועה, אתם רוצים לקדם נושאים ופעילויות במהירות. תכונת ההשלמה האוטומטית בחיפוש עובדת מהר באופן משמעותי בגירסה זו, ומציגה לכם הצעות לחיפוש עם כל אות נוספת שתקישו. גם דפי האינטרנט נטענים מהר יותר, וגישה אל מספר דפים נעשתה נוחה יותר בעזרת פאנל מיוחד. העבירו את האצבע על המסך על מנת לנוע במהירות קדימה ואחורה בין מסכים שצפיתם בהם.

    

 

חיפוש אחר תמונות קיבל שיפור מיוחד. הקישו על כפתור התמונה בתחתית רשימת תוצאות החיפוש, וצפו כיצד תמונות בחדות גבוהה מוצגות יחדיו במצג יפהפה. הקליקו על אחת התמונות ע"מ לקבל מידע נוסף לגביה. אם תקליקו ארוכות על תמונה כלשהי, תוכלו לשמור אותה בגלריית המצלמה שלכם, ולהשתמש בה כטפט אחורי או לשתף אותה עם חברים.

 

כל שירותי Google Apps מסודרים כעת באופן המאפשר גישה נוחה. תוכלו לבחור להשתמש באפליקציות האינטרנטיות (Web Apps), או באילו המותקנות ב- iPhone שלכם. הכניסו את פרטי המשתמש והסיסמה שלכם פעם אחת, והמערכת תזכור אותן ולא תתבקשו להקיש שוב בעתיד.

 

הורידו כעת את האפליקציה אל מכשיר ה- iPhone שלכם, והתחילו להנות מכל התכונות הללו כבר כעת. לחצו כאן.

 

תגיות: , , , , ,