בית » SaaS - תוכנה כשירות, מחשוב ענן, ענן Google Apps

דואר אלקטרוני ב- Google Apps: האדם במרכז

פורסם על ידי בתאריך 22 במאי 2012 – 16:45אין תגובות

דואר אלקטרוני הוא יותר מרשימה של הודעות יוצאות ונכנסות: הוא גם אודות האנשים ששולחים את הודעות. Google Apps מציגה שינויים המביאים את האדם למרכז.

הכרזת הרשת החברתית Google Plus בשנת 2011, הייתה הצעד הראשון להצבת האדם במרכז. בסמוך לאותה הכרזה, בוצעו מהלכים לאינטגרציה של מידע מתוך Google Plus עם ממשק הדואר האלקטרוני: שילוב של מידע מפרופיל המשתמש, הצגת תמונת המשתמש בעת צפייה בשיחות או באשכולות של הודעות דואר אלקטרוני, ועוד.

כעת, מודגש עוד יותר האדם במרכז, עם שיפור חדש במערכת Google Apps: בעת הצגת תוצאות חיפוש הודעות המגיעות מאיש קשר מסויים, תופיע בראש הרשימה אפשרות לגישה מהירה אל פרטיו, כולל נוכחותו במעגלים של Google Plus.

ויש גם עוד: מתוך פרטי איש הקשר המופיעים בראש תוצאות החיפוש, ניתן גם להתחיל איתו שיחה בצ'אט, קול או אפילו וידאו, ניתן גם לחייג ישירות אל הטלפון שלו. בנוסף לכך, אם איש הקשר מחזיק בפרופיל Google, הפרטים המופיעים יתעדכנו באופן אוטומטי מתוך אותו פרופיל. העברת העכבר מעל הסימון הירוק, מאפשרת לצפות ולעדכן את מעגלי Google Plus אליו שייך איש הקשר. האדם במרכז!

בעת חיפוש של מילה אשר הינה למעשה של מעגל Google Plus, המערכת תציג את מספר ההודעות החדשות אשר נשלחו ע"י אנשי קשר הנמצאים במעגל זה.
בדוגמה להלן, מתבצע חיפוש של המילה "קשר". מאחר וקיים בחשבון ה- Google Plus מעגל בשם "קשרים מקצועיים", חלון החיפוש מציג מעגל זה ולידו את מספר ההודעות החדשות.

 

אם אתה משתמשים בגירסה האנגלית של Google Apps, עומדת לרשותכם תכונה מעניינת נוספת: בעת שימוש באפשרות החיפוש, יוצגו ראשית מילים הנמצאות בהודעות הדוא"ל שלכם. מנוע חיפוש פרטי משלכם, המאפשר לכם גישה מהירה אל המידע בתיבת הדוא"ל שלכם.

 

מערכת Google Apps מספקת כיום את ממשק הדוא"ל המתקדם ביותר. שיפורים אלו ונוספים הם חלק מהתפעול השוטף של המערכת, ועל מנת לקבל אותם אין צורך להתקין דבר. מאחר ואתם עובדים בענן, Google דואגת להתקין את העדכונים עבורכם, ולכם נשאר רק להמשיך לעבוד ולהנות מהאפשרויות החדשות העומדות לרשותכם.

תגיות: , , , ,