בית » מחשוב ענן

הבנק הספרדי BBVA עבר להשתמש בשירותי הענן של Google לעסקים

פורסם על ידי בתאריך 20 במאי 2012 – 18:52אין תגובות

זהו ההסכם הגלובלי הגדול ביותר של Google שנעשה עד כה עם גוף פיננסי וזאת על מנת להגדיל את הפרודוקטיביות ואת התקשורת בין כל עובדי הארגון.

ב Google צופים כי המעבר יושלם עד סוף שנת 2012 עם למעלה מ 110,000 עובדים ב – 26 מדינות שונות ברחבי העולם.

בתחילת התהליך עברו למחשוב הענן רק עובדי הבנק בספרד עם 35,000 עובדים ולמדו להתשמש בכלים העסקיים של Google ביניהם : Google Docs, Chat, Video Chat, Google Sites, Google Groups.

לאחר בחינה עמוקה, בחרה הנהלת BBVA  ב Google Apps על מנת להגביר את היעילות העסקית של הבנק ובכדי לסייע לעובדיה לשתף פעולה ביתר קלות, ללא קשר למיקום הגאוגרפי שלהם.

עצם המעבר למחשוב הענן של Google יגרום לעובדי הבנק לשפר את הליכי ההתקשרות הארגונית, יקל על אופן ניהול הסניפים, יחסוך כסף במשאבי מחשוב שונים ויהפוך את הליך העבודה למקום שבו כל העובדים יוכלו לשתף ביניהם מידע ביתר קלות.עוד נמסר כי הבנק יקים רשת חברתית משלו בכדי לשפר את התקשורת עם לקוחותיו ובכדי ולבחון דרכים חדשות לעבוד בחכמה וליעל את הקשר הבין אישי.

חוסה אוללה,  סמנכ"ל טכנולוגיות המידע ב BBVA אומר: "חיפשנו טכנולוגיה שתשנה את הפעילות העסקית שלנו ותהפוך את העובדים שלנו ליעילים יותר.  השילוב של Google Apps לעסקים עם הכלים שלנו יאפשרו לנו להציג דרך חדשה של עבודה מאורגנת שבה לעובדים תהיה גישה לכל המידע הדרוש להם בלחיצת כפתור אחת בלבד, לא משנה היכן הם נמצאים".

עוד אומר אוללה כי דרך מחשוב הענן של Google, ניתן יהיה לגשת אל המידע הדרוש, בכל עת, מכל מכשיר המחובר לאינטרנט, בכל מקום בעולם. עובדי הבנק  יוכלו להיות גמישים יותר וניידים. ובזכות כלי שיתוף הפעולה של גוגל, יתאפשר להם לתקשר ולשתף רעיונות ביתר קלות ולעבוד באופן שונה מזה שהורגלו אליו עד היום. לדוגמה : עם  Google Docs, הרבה אנשים יכולים לעבוד בו זמנית על מסמך אחד כך שאנו מגדילים את התפוקה על ידי הסרת הצורך לעדכן כל הזמן גרסאות שונות של המסמך.

"חברות מכל הגדלים, כולל כאלו עם עשרות, מאות ואלפי עובדים, עוברים כעת למחשוב הענן של Google" אומר סבסטיאן מרוטה, סגן נשיא Google Enterprise EMEA. אין ספק כי המעבר של BBVA  למחשוב הענן של Google Apps, שהוא אחד מהמוסדות הפיננסים הגדולים בעולם,  מראה כי מחשוב הענן הופך למציאות החדשה וכי  ארבעה מיליון לקוחות ברחבי העולם אינם טועים ביכולת לאמץ את מחשוב הענן של Google ולבצע בארגון שלהם שינוי טכנולוגי, ולפתוח את הדלת לכלים חדשניים לשיתוף פעולה, חדשנות מתמדת וחסכון רב בעלויות.

מצ"ב הראיון עם מר סבסטיאן מרוטה מ Google

חברת high-T הינה מפיצה רשמית של שירותי Google Apps for Business. לקבלת הצעה אטרקטיבית שתחסוך גם לעסק שלך כסף, לחץ כאן .

תגיות: ,